LiveZilla Live Help
TaraCans Website

مقدمه

بسته بندی در دنیای امروز جزء یکی از عوامل مهم بوده و در پرورش ذوق و قرایح بشری و ارضای نیازهای زیباشناسی وی نقش ایفا می کند. به طورکلی از بسته بندی علاوه بر ایجاد زیبایی در جهت حفظ اشیاء در مقابل عوامل طبیعی و سببی از قبیل ضربه , آتش سوزی تا حدودي , خشک شدن رنگ ها ودیگر مواد صنعتی استفاده میگردد.

آنچــه بايد بدانيد ...

 • قيمت مناسب

  قوطی سازی تارا با تامل بر حال مشتریان جهت رفاه و تولید هرچه بیشتر قیمت خدمات و محصولات تولیدی خود را طبق قیمت روز ورق در بازار و همگام با هزینه های روز محاسبه و سعی برآن دارد تا با مبلغی مناسب ارائه خدمات به مشتریان گرامی نماید.

 • مدرنيــزه

  قوطی سازی تارا با بهترين تکنولوژی جهت تولیدی با کیفیت بهره گرفته و اکنون دارای دستگاهای تولیدیه پیشرفته ای می باشد.

 • سرعت در توليد

  قوطی سازی تارا با 18 پرسنل مجرب و کارآمد و 5 خط تولید در روز بالاترین تیراژ تولید را نسبت به دیگر همکاران خود دارد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

قوطی سازی تارا توانسته طی بیش از سی سال فعالیت مستمر خود در ارائه محصولات با کیفیت و پایدار , مهمترین و بزرگترین سرمایه ها را که همانا جلب اعتماد مشتری و جذب نیروی انسانی متخصص است را کسب نماید .

قوطي سازي تارا همواره مورد تاييد تعداد زيادي از توليدكنندگان مواد شيميايي برتر بوده كه در ادامه تعداد از اين قبيل شركت ها را خدمت حضورتان معرفي ميكنيم.

اهداف

قوطی سازی تارا به عنوان یک سازمان یاد گیرنده هوشمند و تحول گرا، نوآور، آینده نگر و مورد اطمینان مشتریان با تکیه بر مهارت، پیشرو بودن ،توانمندی ، درستکاری کارکنان خود و با استفاده از فناوری های روز ضمن اجرای صحیح مأموریت و برنامه های خود با درک درست از فرصتهای محیطی نیازهای جامعه و ضرورتها به شکل فعال و موثر نه تنها به تغییرات محیط پاسخ میدهد بلکه به خلق آنها نیز می پردازد.

 1. تولیدات انبوه همگام با کیفیتی مناسب
 2. اشتغال زایی
 3. پرسنلی مجرب و باتجربه

متخصصان برنامه ريزي و كامپيوتر ما با استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های مکانیزه جامع در اين مجموعه صنعتي و تجاري را سر لوحه كار خود قرار داده اند ، موفقيت ما به طور مستقيم نتيجه عهد و پيمان ما براي ارايه محصولاتي با بالاترين كيفيت است. قوطی سازی تارا تمامي موفقيت هاي درون و برون سازماني خويش را مرهون حمايت ها، پيشنهادات و انتقادات و نظرات سازنده مشتريان گرامي دانسته و همچون گذشته منتظر راهنمايي هاي دلسوزانه شما مشتريان و خانواده بزرگ قوطی سازی تارا مي باشد.

برخي از مشتريان مــا

شرکت رنگ سازی الوان
شرکت رنگ سازی سوپرلوکس
شرکت رنگ سازی امید
شرکت رنگ سازی کوپال
شرکت رنگ سازی سیرنگ
شرکت رنگ سازی حسام رنگ
شرکت رنگ سازی آداک
شرکت چسب سازی آرین ارژن
شرکت رنگ سازی صحراشیمی
شرکت رنگ سازی بنیان کالاشیمی
شرکت رنگ سازی طیفان
و ...

امكانات بر خط قوطي سازي تارا

آموزش طراحی سایت